Arjen Lubach is succesvol en druk. In Amsterdam woont hij is een huurappartement, en soms wil hij de drukte van de stad even ontvluchten. Mede om die reden heeft hij een woonboerderij gekocht in Oudhorne, een woning midden in de rust en ruimte van de natuur.
Ruime boerderij
De boerderij is alleen te bereiken via een zandpad en ligt op een perceel van iets meer dan 10.000 vierkante kilometer. De woning is omgeven door een tuin en heeft een oppervlakte van 145 vierkante meter. Lubach heeft de beschikking over zes kamers, waarvan drie slaapkamers en één badkamer, verdeeld over twee woonlagen en een kelder.
Op het erf staat een blokhut die kan dienen als gastenverblijf en een houten garage voor de auto. Ook beschikt de boerderij over een kas en een zwembad.